Ako si koalícia pohadzuje horúci zemiak

hzds_logo www.ipolitika.sk

04. 01. 2012 - Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko (ĽS-HZDS) nechápe vyjadrenia predsedníčky vlády ani ministra hospodárstva, ktorí sa vzájomne obviňujú z neschopnosti odvolať súčasnú predsedníčku výkonného výboru Fondu národného majetku Annu Bubeníkovú.

Dokazuje to ich totálnu neschopnosť zastávať vysoké verejné funkcie a niesť zodpovednosť za fungovanie štátu a jeho inštitúcií v prospech všetkých občanov Slovenskej republiky.
ĽS-HZDS to považuje za pohadzovanie si „horúceho zemiaka“ s cieľom ututlať celú kauzu čo najskôr do zabudnutia a zbaviť viny i tých najmenších podozrení aktérov škandalóznej kauzy pod názvom Gorila. Tá odhalila, že do korupcie počas druhej Dzurindovej vlády boli zrejme zapletení najvyšší predstavitelia štátu, politici, podnikatelia a verejní činitelia vrátane terajšej šéfky FNM. Zverejnené materiály na základe prepisov odpočúvaní zo strany Slovenskej informačnej služby hovoria, že zjavne aj Anna Bubeníková mohla konať v rozpore so zákonmi. Jej zotrvanie vo funkcii je preto pre nás absolútne neprijateľné!

www.ipolitika.sk

Ľudová strana – HZDS otvorene vyzýva Ivetu Radičovú, aby ihneď konala. Poverená premiérka Radičová je ako hlavná zodpovedná osoba za činnosť vlády.

Odbor verejnej mienky ĽS-HZDS

 

zdroj: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>