99%: Nemali by sme sa vzájomne napádať, ale spoločne vyhnať z politiky skorumpované gorily

11106641-99-percent www.ipolitika.sk

Viac ako dvadsať rokov nám vládnu tie isté tváre. Za celý ten dlhý čas nepracovali pre nás. Slúžili iba sebe samým a jednému percentu vyvolencov. Po zverejnení dokumentu Gorila je už úplne jasné, že pravica aj ľavica vládli s jedným percentom a pre jedno percento. Ostatných 99% občanov odstavili na vedľajšiu koľaj.

Znepokojenie a znechutenie najmä mladých ľudí z politických strán, skorumpovaných politikov a jedného percenta vyvolencov, ktorí ovládajú našu krajinu, je preto pochopiteľné. Zdieľame ho spoločne a to aj napriek tomu, že prejavy tohto znechutenia sú v tejto chvíli nasmerované voči nám.

My všetci, ktorí sa hlásime k myšlienke, že politici musia slúžiť najmä záujmom 99% bežných ľudí, nielen jednému percentu vyvolencov, by sme sa nemali vzájomne napádať, ale spojiť úsilie a vyhnať z politiky skorumpované gorily.

www.ipolitika.sk

Občianski zástupcovia 99% budú aj naďalej pracovať na tom, aby sa politikom nepodarilo aj tento korupčný škandál ututlať.

My spoločne rozhodneme, ako sa bude v tejto krajine žiť a koho záujmy budú prvoradé. Iba 99% bežných ľudí môže otočiť kormidlo tejto krajiny a urobiť z nej miesto pre lepší a dôstojný život pre každého.

Tlačové oddelenie 99%

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>