99% klope na brány parlamentu a jedno percento je z toho nervózne

www.ipolitika.sk

web2V priebehu 24 hodín po zverejnení informácie, že 99% – občiansky hlas stojí s preferenciami 4,6 percenta pred bránami parlamentu, médiá o nás napísali 50 článkov. Dovtedy nás s prehľadom ignorovali. Predtým im trvalo dva týždne, kým o nás napísali 50 článkov. A od začiatku roka to bolo dovedna 150 článkov.

Keď sa ukázalo, že vstup 99% do parlamentu je reálny, médiá napísali 50 člákov, v ktorých na nás nenechali ani nitku suchú. Presne toto sme od začiatku očakávali. Jedno percento vyvolencov totiž nechce, aby zaznel hlas 99% obyčajných ľudí. Preto podsúva médiám informácie, ktorými chce diskreditovať myšlienky 99%.

www.ipolitika.sk

Preferencie 4,6 percenta pre 99% – občiansky hlas vyvolalo v skupinke vyvolencov nervozitu. Dalo sa očakávať niečo iné?

Ľudia z celého Slovenska sa pridávajú k hnutiu99%, pretože vida, že sa venujeme ich prioritám a počúvame ich hlas. Jedno percento vyvolencov viac nedokáže umlčať hlas 99% bežných ľudí.

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>