5 dôvodov prečo tvrdím, že ľavicový volič má na výber

bekmatov kss www.ipolitika.sk

Pozámka: Článok bol stiahnutýz titulnej strany bologov “Pravdy” s odôvodnením administrátora: “Článok považujeme za politickú reklamu a stiahli sme ho z titulnej strany”. Toto sa deje na tomto blogovacom priestore v poslednom čase často i napriek tomu, že je diskutabilné, či skutočne ide o politickú reklamu. Posúďte sami.S blížiacimi sa voľbami nás politici čoraz častejšie začínajú presviedčať o tom, že tieto voľby (tak ako aj minulé) budú o voľbe menšieho zla. Na ľavej strane politického spektra sa zdá, že Smer nemá konkurenciu. Ľavicoví voliči sú presviedčaní o tom, že ak nechcú voliť pravicu, tak inú možnosť ako SMER nemajú. Ja však tvrdím, opak. A nemám na mysli pseudoľavicový projekt minulých volieb – znovuzrodenú SDĽ – melúcu dnes z posledného, ani jej mladšiu sestru 99%, ktorej hlas dajú v marci snáď len tí najnaivnejší z nás. Hovorím o KOMUNISTOCH. Prečo som teda presvedčený, že máme na výber aj niečo iné ako SMER?

.
  1. KSS je v súčasnosti jediná relevantná strana na slovenskej politickej scéne, ktorá funguje bez sponzorov. Samozrejme, nepočítam strany na jedno použitie, ktoré vznikli zrejme len preto, aby sa minulo viac papiera pri výrobe volebných lístkovJ  Na volebnú kauciu sa poskladali členovia a sympatizanti KSS. Jej kampaň bude skromná, pretože ju nebude financovať žiadny sponzor či finančná skupina. Preto tvrdím, že pokiaľ SMER bude po voľbách zaviazaný predovšetkým svojim sponzorom, KSS sa v prípade úspechu bude zodpovedať len a len voličom. .
  2. Smer mal počas roku a pol vlády pravice ideálnu možnosť ukázať ako to myslí s ochranou obyvateľov proti pravicovým experimentom. Ukázal nám však len tvár Róberta Fica a jeho najvernejších v množstvách diskusií a tlačoviek. Ľavicové strany po celom svete organizujú štrajky, protesty a idú na čele nespokojných más. Fico aj napriek tomu, že je predsedom dlhodobo najsilnejšej a jednou z najpočetnejších a najbohatších strán však nespravil takmer nič. Uvedomujúc si svoje dominantné postavenie na ľavej strane politického spektra, počíta s tým, že čím horšie sa ľudia budú mať, tým viac ľudí bude voliť jeho stranu. My, komunisti, pomáhame a budeme pomáhať ľuďom bez ohľadu na to či máme 0,5% alebo 10%. Hencovce, Krompachy, Košice, Martin, Vrútky, Žilina, Bratislava, Poltár – to sú miesta, kde sme pomáhali a podporovali pracujúcich.
  3. SMER-SD sa pasuje do úlohy sociálno-demokratickej strany. Vo vzťahu ku KSS to znamená jeden jednoduchý, no významný rozdiel.  SMER chce udržať kapitalizmus a v ňom budovať tzv. sociálny štát (rozumej niekoľko opatrení, ktoré spravia kapitalizmus pre bežného človeka znesiteľnejším…samozrejme len do nástupu prvej pravicovej vlády). Komunisti naopak chápu, a súčasná kríza im dáva za pravdu, že kapitalizmus je na konci zo silami a už nemá ľudstvo kam ďalej posunúť. Preto je nevyhnutné hľadať iné alternatívy a práve takúto alternatívu ľuďom komunisti po celom svete ponúkajú.
  4. Členstvo v KSS neprináša so sebou žiadne výhody, skôr naopak. Všetci prospechári a karieristi, ktorí v nej bol sa rozpŕchli do ostatných strán. Dnes už v KSS ostali len presvedčení komunisti odhodlaní nepoľaviť v boji za práva bežných ľudí. V Smere sú na popredných miestach aj ľudia zo skrachovaných strán, ale aj veľkopodnikatelia s prepojeniami na popredné finančné skupiny. Môžu takýto ľudia pochopiť naše problémy?
  5. KSS zjednocuje krajnú ľavicu a ponúka tak Slovákom možnosť voliť alternatívu, ktorá svoj boj neobmedzí len na silné reči v médiách, ale okrem parlamentu sa bude činiť predovšetkým na pracoviskách, v odboroch, na univerzitách či v uliciach.
www.ipolitika.sk
.
Uvedomujem si, že človek je zo strany médií či politikov doslova bombardovaný informáciami o voľbe menšieho zla, je zavádzaný pochybnými prieskumami, ktoré na základe hesla „Zíde z očí – zíde z mysle.“ diskriminujú menšie strany. Posledný prieskum agentúry MVK bol toho jasným dôkazom – agentúra uverejnila len preferencie šiestich strán, ktoré by sa dostali do parlamentu. Zvyšných dvadsať strán akoby ani nekandidovalo.
.
Politici sa snažia odradiť voličov od hlasovania za stranu, ktorá nemá isté miesto v parlamente, s odôvodnením, že je to prepadnutý hlas. V tejto súvislosti by som vám rád pripomenul, že toľko omieľaná Gorila hovorí práve o tom, ako sa tieto strany už roky podieľajú na korupcii všetkého druhu a na rozkrádaní toho mála, čo v tejto krajine ešte ostalo.
.
10. marca bude mať každý jeden z nás ideálnu možnosť vyjadriť svoj nesúhlas s doterajšími politikmi tak, aby to priamo pocítili a mnoho ľudí na Slovensku je z mojich osobných skúseností odhodlaných tak učiniť. Pevne verím, že vy sa k nám pripojíte.
.
KOMUNISTI – MINULOSŤOU POUČENÍ, PRÍTOMNOSŤOU VYBURCOVANÍ, BUDÚCNOSŤOU MOTIVOVANÍ!
.
Artur Bekmatov
.
PS. Ak máte záujem sa so mnou skontaktovať alebo sa niečo spýtať, môžete tak spraviť na mojej facebookovej fan pageV prípade, že link Vám nefunguje môžete si stránku nájsť pod názvom: “Artur Bekmatov – kandidát č.3 do NR SR za KSS“.
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>