4×4 riešenia pre viac práce na Slovensku

sdku www.ipolitika.sk

Ochrana a podpora tvorby pracovných miest, ekonomická a sociálna stabilita. Profesionálne riadený a spravodlivý štát, v ktorom je poriadok a platí zákon. Zodpovedný štát so zdravým rozpočtom, ktorý investuje do budúcnosti. A skutočná podpora pre mladé rodiny a ochrana kvality života strednej vrstvy. Toto sú 4×4 riešenia, priority volebného programu SDKÚ-DS.

Zoznámte sa s byroKATOM, našou zbraňou hromadného ničenia byrokracie na Slovensku. Pozrite si, ako sa dá naozaj tlačiť na nižšie ceny. Prečítajte si, ako podporíme pracovné miesta, ktoré vytvárajú živnostníci. Prečo je nevyhnutné tvrdo zakročiť proti podvodníkom, ktorí strpčujú život poctivým zamestnancom a zamestnávateľom.

Dozviete sa, ako môžeme zvýšením profesionality a efektívnosti verejnej správy, polície, prokuratúry, súdnictva a otvoreným vládnutím vrátiť dôveru v štát. A aj to, ako zastavíme zadlžovanie Slovenska a pomôžeme rodinám vtedy, keď to najviac potrebuju.

www.ipolitika.sk

4×4 riešenia sme rozdelili na tieto časti:

Povedzte nám, čo si o našich riešeniach myslíte.

 

zdroj: sdku-ds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>