Viete, kde všade môžete podpísať petíciu za slovenský jazyk? / S petíciou sa blížime do finále!

peticia-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 29. decembra 2011 – SNS iniciovala v apríli petíciu občanov požadujúcu vypísanie referenda s otázkou, či občania chcú ustanovenie slovenského jazyka ako výlučného úradného jazyka Slovenskej republiky bez výnimky. Na Ústredie SNS denne prichádza množstvo vyplnených a podpísaných petícií od občanov – Váš priaznivý ohlas nás veľmi teší a všetkým Vám ďakujeme za podporu.

Do dnešného dňa máme viac než štvrť milióna Vašich podpisov, ktorými našu snahu podporujete a vyjadrujete svoje želanie, aby ste sa na Slovensku necítili cudzincami.

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu všetkým, ktorí nám pomáhajú zbierať podpisy za dobrú vec.

X

CHCETE PETÍCIU PODPORIŤ aj Vy?

Petičné hárky Vám poskytnú všetky miestne, okresné i krajské organizácie SNS, podpísať ich môžete aj na bratislavskom Ústredí SNS na Šafárikovom nám. č. 3, ale vytlačiť si ich môžete aj na našej webstránke a poslať na adresu SNS, Šafárikovo nám. 3, 814 99 Bratislava.

www.ipolitika.sk

Prosíme, dávajte pozor na správne vyplnenie každého políčka petície, v každom z nich musí byť riadne vyplnené meno, adresa i Váš podpis, aby bol aj Váš hlas platný.

Prikladáme zoznam ďalších miest, kde môžete petíciu podpísať. Nájdete ho vložený aj v sekcii Petičná akcia SNS, kde si môžete zároveň vytlačiť aj petičný hárok a pomôcť nám so zbieraním podpisov.

Všetkým ďakujeme!

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>