Predseda NR SR Pavol Hrušovský bude silvestrovať výstupom na Zobor

02_KDH_logo_basic_white rectangle_pozitiv_rgb www.ipolitika.sk

Predseda parlamentu Pavol Hrušovský (KDH) sa chystá aj tento rok dodržať tradíciu a na Silvestra absolvuje výstup na nitriansky Zobor.

“Je to dlhoročný silvestrovský program. Vždy si vyberieme náročnejší vršok. Trvá to od takej deviatej do tretej, spolu s priateľmi si zaspievame, zajeme, vraciame sa domov večer,” popísal pre TASR Hrušovský. S rodinou sa následne zúčastní na záverečnej bohoslužbe a po polnoci si pripijú na zdravie, šťastie a lásku. “tým začína nový rok,” doplnil.
www.ipolitika.sk
Ešte pred Silvestrom si užil šéf parlamentu Vianoce v kruhu rodiny. “Prežívam ich ako normálny človek, manžel a otec rodiny,” povedal a zároveň priznal, že Vianoce sú jediným časom, kedy nedokáže manželke povedať, že má iné povinnosti, ako byť doma. Dokonca jej pomáha s prípravou vianočných pokrmov a, samozrejme, so stavaním stromčeka.
“So všetkým pomáham. Od upratovania, stavania a zdobenia stromčeka a motania sa okolo hrncov v kuchyni sa snažím robiť všetko, čo treba. Nemám problém s ničím,” poznamenal.
zdroj: kdh.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>