PF 2012

pf_2012_kss_1_w www.ipolitika.sk

Vážení súdruhovia komunisti, zväzáci zo Socialistického zväzu mladých,

Vážení priatelia, sympatizanti KSS, ľavičiari,
Vážení čestní pracujúci, nezamestnaní, študenti, dôchodcovia…. vykorisťovaní občania Slovenskej republiky.
Je tu nový rok 2012.Pri tejto príležitosti Vám všetkým v mene ÚV KSS i vo svojom mene chcem poďakovať za prácu, spoluprácu, aktivitu, pomoc a mnohým hoci i len za sympatie, ktoré prechovávate k ídeám komunizmu, ku komunistickému a robotníckemu hnutiu a k našej Komunistickej strane Slovenska.
V nastávajúcom roku 2012 i po ňom, nás čaká neľahká budúcnosť.
Politický prevrat, rozklad socialistického politického systému po roku 1989 a následná neoliberálna politika pravice, privatizérov a zlodejov zavliekla našu krajinu do vážnych ekonomických, sociálnych i morálnych pomerov, do krízy, z ktorej existuje len jediná cesta: cesta zmeny spoločenského systému, cesta návratu k práci, obetovaniu sa pre väčšinu, k vzťahom ľudskosti, úcte k pracujúcemu človeku, ako tvorcovi hodnôt – cesta k socializmu a komunizmu.

www.ipolitika.sk

My komunisti sme optimisti a máme radosť, že po 22. rokoch tvrdého antikomunizmu, politických i občianskych perzekúcií komunistov, politických a mediálnych manipulácií novodobých neoliberálnych vládcov sa na túto cestu vydáva stále viac mladých ľudí, uvedomujúcich si nespravoslivosť súčasného režimu. Vstáva nová generácia mladých komunistov, ochotných aktívne bojovať proti nespravoslivosti, vykorisťovateľom a kapitálu, za ídey Marxa, Lenina…., v duchu odkazu našich otcov,  za práva a oprávnené požiadavky všetkých vykorisťovaných.

Želám Vám úspešný a plodný rok 2012, silu, vytrvalosť a nezlomnosť v boji za lepšie Slovensko a lepší svet.

Predseda Komunistickej strany Slovenska Jozef Hrdlička.
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>