Kandidát +1 občanov za zmenu politického systému v Slovenskej republike.

PS www.ipolitika.sk

Tí, ktorí ma poznáte viete, že som skôr technicky zameraný. Bohužiaľ spoločenská situácia sa dostáva do bodu, kde sú veci neudržateľné, bez rozumnej perspektívy.

V 1989 sme prešli zásadnou zmenou, a tí čo to pamätajú si možno spomenú, že mali nejaké vízie, predstavy a sny. Dnes po vyše 20 rokoch to celé uhnulo niekam kde sme si to moc nepredstavovali.
I napriek tomu som sa snažil tieto veci nevnímať robiť si svoju robotu, zaoberať sa tým čo ma zaujíma a baví. Po dlhých rokoch zamestnaneckého pomeru som v tejto jeseni dospel k stavu, že som začal budovať svoju firmu. A hneď som začal zisťovať, že to čo sa hovorilo (ale mňa sa to ako zamestnanca netýkalo) o tom ako náš štát skôr bráni podnikateľom ako im pomáha, je pravda.
Súbežne s tým sa nám rozsypala vláda a prebiehali akcie Occupy Wall Street a iné. Proste nastal čas na to čo sme asi zabudli urobiť v tom 1989 – venovať sa aj politike, klásť otázky, dožadovať sa odpovedí – prosto angažovať sa.
Preto, i napriek tomu, že som viac technicky zameraný, pociťujem nutnosť sa angažovať viac. A preto som prijal ponuku na možnosť kandidovať do NR SR za +1 občanov.
Ako to dopadne ešte uvidíme, ale držím si (nám) palce.

www.ipolitika.sk

 

Pavel Šimon

 

zdroj: plus.google.com/110681348384752490994/posts

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>