Ján Slota poslal novoročné želanie ruskému premiérovi Vladimirovi Putinovi

Ján-Slota-tlač2-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 29. decembra 2011 – Predseda SNS Ján Slota poslal blahoprajný list predsedovi vlády Ruskej federácie Vladimirovi Putinovi – k nedávnemu víťazstvu v parlamentných voľbách, ale aj k blížiacemu sa novému roku.

Text listu:

Vážený pán predseda vlády,

dovoľte mi blahoželať Vám k víťazstvu v ruských parlamentných voľbách. Voľby v Rusku boli minimálne také demokratické ako voľby v ktorejkoľvek inej európskej krajine, a preto sme s veľkou radosťou prijali informáciu, že strana Jednotné Rusko má takú vysokú podporu občanov. Zásadnú podporu občanov si Vám dovoľujem zaželať aj v budúcoročných prezidentských voľbách.

www.ipolitika.sk

Pevne verím, že spolupráca medzi Slovenskou republikou a Ruskou federáciou sa v budúcnosti prehĺbi, a národy, ktoré sú historicky prepojené a sú si ľudsky veľmi blízke, budú bližšími partnermi aj v hospodárskej spolupráci. Rád budem otvárať dvere v tejto oblasti, takej zásadnej v tomto krízovom období, ktorým prechádza celá Európa.

Vaša Excelencia, dovoľte mi zaželať Vám pokojné novoročné sviatky a v roku 2012 veľa zdravia, šťastia, a nech Vám nový rok prinesie množstvo profesionálnych úspechov.

S úctou

Ján Slota, predseda SNS

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>