Andrej Danko: Lipšic je frajer!

A.D-110x110 www.ipolitika.sk

Bratislava, 21. decembra 2011 – Minulý týždeň sme verejne vyzvali ministra vnútra Daniela Lipšica, aby sa okrem zabezpečenia kúrenia a osvetlenia pre zamestnancov rezortu neopovážil rozhadzovať peniaze na svoje reklamné aktivity – upozorňovali sme na zbytočne honosný žúr so speváčkou Luciou Bílou.

Považujeme za škandál, že si napriek tomu Daniel Lipšic riskol verejnú hanbu a v čase hlbokej hospodárskej krízy zrealizoval v pondelok nákladný vianočný večierok – alias svoju osobnostnú predvolebnú kampaň – s touto speváčkou. Trápne napózované fotografie ministra s L. Bílou dnes obletujú celé Slovensko a národ sa nestačí čudovať takejto hrubej arogancii politika KDH. Zbytočný večierok totiž zaplatil Daniel Lipšic zo štátnych peňazí, z daní nás všetkých, a to v čase, keď každý rozumný štát i rezort šetria, kde sa len dá. Daniel Lipšic je frajer, Daniel Lipšic šetriť nemusí a vyhodiť 13 500 eur za pár piesní českej speváčky je podľa neho v poriadku – lebo vraj jej vystúpenie dohodol ešte predošlý minister. Arogantné tvrdenie, či aj hlúpe?

www.ipolitika.sk

Zrejme si Lipšic s jeho predchodcom Kaliňákom pri priateľskej káve zabudli vzájomne poradiť, že objednané vystúpenie sa dá aj zrušiť – a za rok a pol v kresle ministra mal na to D. Lipšic dostatok času. Je smutné, že túto žúrku Lipšicovi umožnil uskutočniť práve vraj sociálne cítiaci Smer. Lipšicovo správanie je výsmechom každému slušnému pracujúcemu človeku i každému dôchodcovi, ktorý dnes žije z ruky do úst. Blížia sa Vianoce i oslava nového roka a tento predstaviteľ KDH ukázal, že je nielen karierista, ktorému chutí moc, ale ukázal aj to, ako si jeho strana váži občana.

Andrej Danko, prvý podpredseda SNS

Foto: Ivona Orešková

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>