KSS vyjadruje solidaritu Sýrii

asad_podpora www.ipolitika.sk

KSS vyjadruje solidaritu legitímnej Sýrskej vládoe, sýrskemu ľudu a Komunistickej strane Sýrie

 

KSS pozorne a so značným pobúrením sleduje snahy imperialistických krajín na čele s USA a EU a ich prisluhovačov o zasahovanie do vnútorných záležitostí Sýrskej arabskej republiky za podpory nepodložených klamstiev a nevídaného mediálneho útoku na adresu politických predstaviteľov tejto spriatelenej krajiny.

Snahy imperialistických veľmocí vedené francúzskym prezidentom a prezidentom Spojených štátov amerických, ktorí vehementne navádzajú, podporujú a priamo aktivizujú destabilizáciu tejto krajiny sú trestuhodné.

 

www.ipolitika.sk

KSS upozorňuje slovenskú verejnosť, ako aj slovenskú vládu, že všetky doterajšie signály naznačujú, že tieto koloniálne imperialistické sily plánujú zákernú agresiu voči tejto zvrchovanej krajine, ktorá je obeťou sprisahania destabilôizačných síl len preto, lebo oponuje americkým a európskym imperialistickým projektom v snahe o ochranu záujmov svojich občanov a zachovania mieru na Blízkom východe.

 

KSS vyzýva slovenskú verejnosť k prejaveniu solidarity s touto krajinou, ktorá je obeťou sprisahania tajných služieb imperialistických krajín, ktoré podporujú ozbrojené teroristické gangy v Sýrii za účelom destabilizácii tejto krajiny.

 

zdroj: http://kss.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>