Zasadnutie prípravného výboru

pas_zasadnutie_11-06-03 www.ipolitika.sk

Dňa 3.6.2011 o 15:00 hod. v Bratislave na ulici Tomášikova 3/A sa konalo II. zasadnutie prípravného výboru politickej strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ.

Mgr. Vladimír Strýček v úvode privítal všetkých prítomných a predniesol príhovor. Predstavil svoju víziu fungovania politickej strany, návrh štruktúry,  špecifické problémy a projekty plánované na ďalšie obdobie.
Apeloval na Ústavu SR a zdôraznil, že Slovenská republika nie je právny štát. Darí sa zločinu a štátnym byrokratom, nie nám občanom. Zároveň predstavil znak politickej strany Právo a spravodlivosť, ktorý tvorí na červenom ranogotickom štíte dvojitý kríž na strednom vŕšku modrého trojvŕšia a osoba spravodlivosti so zloženým mečom.
Mgr. Vladimír Strýček poďakoval za organizačné zabezpečenie a odovzdal slovo Mgr. Petrovi Puškárovi, ktorý sa vyjadril k základným programovým tézam a stanovám. Podotkol, že aj ako mimoparlamentná strana sa budeme podieľať na tvorbe zákonov. Záverečné slovo patrilo JUDr. Jane Drgoncovej, ktorá spomenula zakladanie klubov v odbore práva, ekonomiky, kultúry, zdravotníctva a poďakovala všetkým prítomným za účasť.

www.ipolitika.sk

 

zdroj: pravoaspravodlivost.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>